Kolekce „Laminátové podlahy EGGER 2015-2017“ obsahuje 70 dekorů s osmi povrchy v pěti formátech, které odpovídají různým stylům zařízení a požadavkům zákazníků. Těžiště se přitom orientuje na trendové dubové vzhledy. To samo o sobě je již atraktivní nabídka.

Vedle pestrosti dekorů přesvědčují také technické vlastnosti a tím také zvyšující se možnosti použití nových laminátových podlah. Poprvé se v kolekci EGGER objevuje podlaha s technologii aqua+. Jsou odolné proti vlhkosti a mohou tak být použity ve vlhkých prostorách, to znamená také v koupelnách. Tato nová skupina výrobků utváří jak v soukromé tak i v komerční oblasti úplně nové možnosti.

V sortimentu „úplně nová“ je také dlouhá palubka. Formát „LONG“ (2.052 x 248 mm) i nadále nabízí předcházející trend k otevřenému bydlení. Právě v prostorách, které navzájem plynule přecházejí, je charakter palubky dlouhého formátu velmi žádán. Také do povrchů podlah bylo investováno mnoho výzkumné práce. Přitom dominuje nadále trend k hodně autentickým a perfektně vůči dekoru odpovídajícím strukturám. Na pocit příjemné struktury Authentic, Barrique, Vintage a Grand Canyon jsou zařazeny do protiskluzové třídy R10, co konečnému zákazníkovi slibuje bezpečnost, komfort bydlení a pohodlnou chůzi a v neposlední řadě jednoduché čištění. Žádná opakování dekorů v balíku zaručují kromě toho schéma pokládky, která v ničem nezaostává za pravými parketami.

Komfortní je nová kolekce také pro pokládku. Od společnsoti UNILIN patentovaný systém pokládky Fold-Down „UNIFIT“ zaručuje velmi jednoduchou a výrazně rychlejší pokládku.

Více informací o nové kolekci zde.

Podívejte se také na nové dekory ve virtuálním studiu.

EGGER 2015 – 2017 nahradí současné kolekce FLOORLINE a EMOTION.

 

 

 
CLASSIC 8/31
CLASSIC 8/31
CLASSIC 8/32
CLASSIC 8/32
CLASSIC 8/32 aqua+
CLASSIC 8/32 aqua+
CLASSIC 11/33
CLASSIC 11/33
KINGSIZE 8/32
KINGSIZE 8/32
KINGSIZE 8/32 aqua+
KINGSIZE 8/32 aqua+
LARGE 8/32
LARGE 8/32
LONG 8/32
LONG 8/32
MEDIUM 11/32
MEDIUM 11/32
 

 
[ Pro daná kritérie nebyl bohužel nalezen žádný produkt ]
 
 

Máte na nás dotaz? Napište nám.

 
Jméno
 
E-mail
 
Tel.
 
 
všechny údaje jsou povinné
Zpráva
 

 
 
 

Podlahářství MATFLOOR je autorizovaným zástupcem řemeslného cechu Ekomplex, kde vystupuje pod označením Podlahy Vsetín. Účast v cechu je pro zákazníky zárukou, že veškeré podlahářské práce, nabízené dřevěné podlahy, laminátové podlahy, PVC podlahy a podlahové krytiny splňují náročné představy zákazníků z hlediska kvality práce i materiálů.